И ове године су наши ђаци, заједно са својим учитељицама уживали и такмичили се на 9. Ускршњој играријади. Све је било у знаку најрадоснијег хришћанског празника: јаја, радост, боје, деца, ...

Сви „зечићи“ су се потрудили да искажу своју ликовну креативност и физичку спретност како би освојили прво место. Зато је и ове године жири имао баш тежак задатак. Велику подршку такмичарима дали су њихови родитељи који су их све време бодрили и навијали за њих. Специјални гости овогодишње „Ускршње играријаде“ били су предшколци и млађа група вртића „Змај“који су дали свој допринос у осликавању „бетон“ јаја. За најлепше 9. Ускршње играријаде, проглашено је јаје одељења 1-3.

Свим ученицима и њиговим родитељима, колектив ОШ“Влада Аксентијевић“ жели срећан празник. Христос васкресе!