Другаци су имали прилику да часове прате на мало другачији начин, него што нуди традиционална настава.

Учитељице Гордана Илић, Нела Петровић, Милена Бјеговић, Љиљана Стевановић са својим учитељицама из боравка Бојаном Ристић и Иваном Ивашковић, реализовале су тимски рад кроз тематски дан ЈЕСЕН.

Ученици су динамично мењали активности на 20 минута, из свих предемета. Богаћење речника из српског језика на ову тему, сабирање броја са збиром и разликом из математике, Јесенску песму из музичке културе и промене које доносе годишња доба само су део онога што су ученици научили на овим часовима.

Ученици су одушевљеним оваквим радом, и са нестрпљењем очекују још оваквих активности, чак су давали сугестије за које теме могу да се осмисле тематски дани.

Погледајте наш тематски дан