Наш драги колега Јова Мрђеновачки, наставник ликовне културе, одржао је у понедељак 23.4.2018. године, своје последње часове и отишао у заслужену пензију. Ученици и наставници су се окупили у холу школе, и дугим аплаузом поздравили свог наставника и колегу. У име целог колектива и свих ученика, колегиница Светлана Јовановић захвалила је колеги што смо имали ту част и привилегију да радимо са њим.

Ученици су имали дивног наставника, преданог и креативног, а ми његове колеге светионик доброте и људскости. Ученица Марија Милисављевић и Коста Вукелић, поклонили су своме наставнику портрет и карикатуру коју су сами насликали.

Драгом колеги желимо здраве и срећне пензионерске дане, са жељом да нас често посећује и подсети какви људи и наставници треба да будемо.