1   - следећа страна

ОДРЖАНА 8. УСКРШЊА ИГРАРИЈАДА

Одрзана је још једна Ускршња играријада. И ове, као и претходних година, "зечићи" првог и другог разреда су показали велику креативност у осликавању ускршњих јаја и спретност у ускршњим штафетним играма.

Велику подршку су "зечићима" пружили и њихови родитељи и учинили играријаду још забавнијом.

Ове године за најлепше јаје Ускршње играријаде проглешено је јаје одељења 1-1.

У штафетним играма 1. места су освојили 1/1, 2/2; друго место 1/3; 2/3; треће место су освојили 1/2; 2/1.

За најлепши слоган проглашен је слоган одељења 2/1 , а награду за најлепше бетон јаје су добили одељења 1/2 и 1/3.

Свим учесницима честитамо на освојеним наградама и желимо срећан предстојећи празник.

Христос васкресе!

Учитељица Ивана Обрадовић- Кординатор играријаде

Упис у први разред за школску 2018/19

Пријаве за тестирање

.

Упис деце која територијално припадају школи  ће се вршити од 2-5. априла 2018.у времену од 9-12 сати.

Од 10. априла 2018. упис ће се вршити у времену од 8-15 сати сваког радног дана у Секретаријату, а уторком и четвртком  од

14-18 сати код психолога школе.

Директор Школе

Небојша Нововић

8. УСКРШЊА ИГРАРИЈАДА

1.               Играријада ће се одржати у среду, 28. марта у сали за физичо са почетком у 10.30 ч.   Учествује по 3 одељења 1. и 2. разреда. Укупан број учесника око 165.

Награде:

-        Најлепше јаје Ускршње играријаде

1.  место у штафетним играма (за 1.  и  2. разред)

2.  место у штафетним играма (за 1.  и  2. разред)

3.  место у штафетним играма (за 1.  и  2. разред)

-        Најлепше осликано јаје на хамеру

-        Најлепши слоган Ускршње играријаде

(у слу

2.

За хуманост на делу!

Ученици и наставници трећих разреда наше школе добили су медаље Црвеног крста Палилуле за хуманост на делу и добар пример другим ученицима.

Захваљујемо се на овом лепом гесту и радујемо се сарадњи!

1   - следећа страна