1   - следећа страна

Дан планете Земље

Ученици I2

Учитељица Ивана Обрадовић осмислила је викенд пројекат за своје ђаке, на тему "Дан планете Земље".

Задатак ученика и родитеља био је да осмисле и направе предмет од рециклираног материјала. Резултати су одлични!

У холу наше школе налазе се ти оригинални и креативни предмети, можете их погледати!

Успешно одржана 7. Ускршња играријада

Сунчаног 11. априла у нашој школи одржана је 7. Ускршња играријада. Идејни творац ове манифестације, учитељица Ивана Обрадовић и ове године потрудила се да наставимо традицију. Спонзори "Hellenic grup" и "Бући, бући" обезбедили су освежење за све учеснике, а школа награде и дипломе за најбоље.

Ученици првог и другог разреда такмичили су се у ускршњим играма, док су их старији другари и родитељи бодрили. Сви су се забавили уз различите активност, и припремили се за празнике!

Погледајте како је то изгледало

СНИМАК

Пробни Завршни испит

У петак и суботу 7. и 8. априла организовано је пробно плагање завршних тестова за осмаке

Седмог и осмог априла, осмаци су у потпуно истим условима какви ће бити на Завршном испиту, радили тестове из математике, српског језика и комбиновани тест. Циљ пробног тестирања је да се ученици упознају са испитном ситуацијом, као и добијање повратне информације о тренутним постигнућима на тестовима знања из градива које су обновили до сада.

"Прича без краја" освојила прво место!

Велики успех драмске секције и наставнице Милене Бјеговић

,,КРАТКЕ ДРАМСКЕ ФОРМЕ“ 2016/17.

Првопласиране представе настављају такмичење на градском нивоу.

МЛАЂИ УЗРАСТ ОД 1.-4. РАЗРЕДА:

1.МЕСТО:,,Прича без краја“ ОШ,,Влада Аксентијевић“

НАГРАДА ЗА ГЛАВНУ МУШКУ УЛОГУ:Душан Исаиловић ОШ,,Влада Аксентијевић“

НАГРАДА ЗА ГЛАВНУ ЖЕНСКУ УЛОГУ:Тамара Чутуковић ОШ,,Влада Аксентијевић“

НАГРАДА ЗА СПОРЕДНУ МУШКУ УЛОГУ:Вељко Ратковић ОШ,,Влада Аксентијевић“

Сарадња са часописом "Жабац"

Ученици првог и другог разреда имали су прилику да у току продуженог боравка учествују у различитим радионицама часописа "Жабац".

Окушали су се: Мозгалици, кошарци, балету, сликању и др.

1   - следећа страна