1   - следећа страна

Чеп за хендикеп

Крај школске године се приближио.То је била идеална прилика да ђаци показу шта је право другарство. На иницијативу родитеља и учитељице, а уз помоћ организације Чеп за хендикеп, за ученика одељења 4-2, Ненада Хана, обезбеђена је успињача за степениште.

Овим племенитим делом организације Чеп за хендикеп, омогућиће се безбедан покрет у школи од 5.разреда, услед мењања учионица.

У знак захвалности, представили смо се рецитацијом ,Другарство' Магдалене Бојанић и  Софије Бојовић, али и игорказом ,Мали принц' Стефана Мицановића.

Марија Штављанин

Завршне приредбе

Како нам се ближи крај школске године, ученици показују све оно занимљиво што су научили до сада. Погледајте неке од наших приредби.

Успорите поред школе!

Наши прваци посетили су манифестацију коју је организовала Општина Палилула у сарадњи са Агенцијом за саобраћај.

Ученици су поновили саобраћајна правила и дружили се са осталим првацима.

Подељене књиге најбољима!

2.јуна у 18ч  доделили смо књиге најуспешнијим ученицима од првог до осмог разреда. Хор школе употпунио је ову свечаност. Једва избројасмо 175 награда!

Ово су наши најбољи рецитатори, писци, глумци, ликовни уметници, спортисти...

Погледајте

"Живео распуст!"

На Ташмајдану, 5.јуна у 11ч ученици Палилулских школа учествовали су на манифестацији "Живео распуст".

Нижи и виши разреди одговарали су на различита питања из градива, али и из познавања општине.

Наши представници показали су завидно знање и тако се такмичили у финалу овог квиза. Последњи сегмент ове манифестације, било је музичко предтсављање.

Ученици су заиста уживали!

1   - следећа страна