Школско такмичење

26.12.2012.

Покажи шта знаш

У школи је за ученике млађих разреда одржано такничење "Покажи шта знаш", на коме су наши најмлађи ученици имали прилику да искажу своје таленте у различитим областима: певање, речитовање, глума, игра, познавање појединих научних области, сликање.
За "звездицу школе", проглашена је ученица трећег разреда Лара Росандић која је приказала монолог;
Друго место освојила је Лана Дапчевић, ученица првог разреда рецитујући песму;
Треће место су поделиле плесна група "Звездице" из првог разреда и Мина Радосављевић из другог разреда.

преузмите документ

05.03.2013.

Школски математички квиз

На математичком квизу који традиционално организују наставници математике Љиљана Мајкић и Предраг Стељић, учесници су се такмичили у решавању занимљивих математичких задатака у групама које су сачињавали ученици свих виших разреда. Награде за такмичаре су биле чоколадице лепих и необичних облика, а и посматрачи су такође имали птрилику да се засладе, када су учествовали у решавању задатака за публику.
Најуспешнија група, која је добила прву награду била је у следећем саставу:
Даниловић Теа, 5. разред
Тица Лука, 6. разред