Општинско такмичење

25.02.2016.

Енглески језик, општинско такмичење 2015,6.

  име и презиме ученика
разред
број бодова
освојено место
1.
Теа Даниловић
8-1  37  друго место
2.
Алекса Ђукић
8-2
 33  треће место

преузмите документ

13.03.2017.

Математика, општинско такмичење 2016,17.

  име и презиме ученика
разред
број бодова освојено место
пласман
 1. Ива Јандрлић
3-2 72 треће место
 
 2. Иван Ђукић
3-2 60 треће место
 
 3. Софија Мирковић
3-2 60 треће место
 
 4. Милан Лазић
3-1 60 похвала
 
 5. Милан Лазић 3-1 58 похвала  
 6. Алекса Јовановић 3-2 53 похвала
 7. Марика Николић 3-2 53 похвала
 7. Душан Петровић
4-1 80 прво место пласман на градско такмичење
 8. Вук Синадиновић 4-2 65 друго место
 9. Никола Маринковић 4-2 65 друго место
10. Алекса Обрадовић 4-2 60 друго место
11. Вук Стојановић 4-1 54 треће место
12. Андрија Радулловић 4-1 52 треће место
13. Магдалена Бојанић 4. 41 похвала
13. Урош Борозан 4-1 40 похвала
14. Дуња Лаушевић 4. 40 похвала
15. Алек Лазић 4. 40 похвала
16. Тина Гвозденовић 5 55 друго место пласман на градско такмичење
17. Маша Мастиловић 5
51 треће место

18. Лука дробњак 5 51 треће место
19. Страхиња Соимовски 6. 45 треће место
20. Вук Бајрушевић 6. 35 похвала
21. Ана Стевановић 7. 40 треће место
22. Александра Милутиновић 7. 40 треће место
23. Јован Бјеговић 8. 60 друго место пласман на градско такмичење

преузмите документ

20.03.2017.

Биологија, општинско такмичење 2016,17.

  разред
име и презиме ученика
освојено место
број бодова
пласман
1.
5-2
 Маша Мастиловић
 прво место
98
 пласман на градско такмичење
2. 5-1
 Лука Дробњак
 прво место
92
 
3. 5-3
 Лука Лаврња
 друго место
90
 
4. 6-2
 Милица Бабић
 друго место
86
 
5. 7-1
 Андреј Антић
 треће место
71  
6.
7-2
 Јелена Јаконић
 треће место
71
 
7.
8-1
Миња Новаковић
 треће место
72

преузмите документ

18.03.2016.

Географија, општинско такмичење 2016,17.

  име и презиме ученика
разред
број бодова
освојено место
пласман
1.
Миња Новаковић
8-1
96
прво место
пласман на граско такмичење
2.
Јован Бјеговић
8-2
95
прво место
пасман на градско такмичење
3.
Никола Нејчев
8-1
90
прво место
пласман на градско такмичење
4.
Милош Ивковић
7-2
91
прво место
палсман на градско такмичење
5. Катарина Бековић 7-1 85 друго место пласман на градско такмичење

преузмите документ

21.03.2017.

Историја, општинско такмичење 2016,17.

  име и презиме ученика
разред
освојено место

пласман
1.
Никола Нејчев 8-1
друго место
пласман на градско такмичење
2.
Јован Бјеговић 8-2
треће место
пласман на градско такмичење
3.
Аранђел Радовић 8-1 треће место
пласман на градско такмичење 

преузмите документ

18.02.2015.

Кратке драмске форме, општинско такмичење 2014,15.

На такмичењу у кратким драмским формама учествовале су драмска секција млађих разреда, коју води учитељица Милена Бјеговић са представом "Три безобразне ћерке"и драмска секција старијих разреда коју води наставница српског језика Светлана Јовановић са представом "Слуге лепоте божје -прича о зографима-сликарима видљивог и невидљивог". Обе представе освојиле су награде на општинском такмичењу:

  категорија награде
име и презиме
освојена награда
1.

Награда за представу у целини,

категорија ученика од 1. до 4. разреда

драмска секција млађих разреда
треће место
2.

Награда за представу у целини, категорија

ученика од 5. до 8. разреда

драмска секција старијих разреда
треће место
3.
Најбољи ауторски текст -млађи ученици
Милена Бјеговић, учитељица
прва награда
4.
Најбољи ауторски текст-старији ученици
Светлана Јовановић, наставница српског језика
прва награда
5.
Најбоља главна женска улога
Маша Мастиловић 3-2
прва награда
6.
Најбоља главна мушка улога
Никола Нејчев 6-1
прва награда
7.
Најбоља женска главна улога
Сара Ђокић
прва награда
8.
Најбоља епизодна мушка улога

Никола Мићић 7-1 и

Матеја Вукашиновић 7-1

прва награда

преузмите документ

02.03.2015.

Програмирање 2014,15, општинско такмичење

  разред
име и презиме ученика
освојено место
1.
 8-2  Предраг Пијевчевић
 прво место
2.  7-2  Иван Јевтић
 треће место

преузмите документ

07.03.2016.

Хемија 1516, општинско такмичење

  име и презиме ученика
разред
број бодова
освојено место
1.
Сара Ђокић
7-2
91
 прво место
2. Миња Новаковић 7-1 87  друго место
3. Јована Лончар 7-1 85  друго место
2. Теа Даниловић
 8-1  90  прво место
3. Алекса Ђукић
 8-2  82  друго место
4. Иван Јевтић
 8-1  78  треће место

преузмите документ

21.03.2016.

Књижевна олимпијада 2015-16.

  Име и презиме ученика разред број бодива освојена награда
1. Никола Нејчев  7-1  20  прво место

преузмите документ

02.03.2017.

Златна сирена 2016-17.

  Име и презиме ученика Разред Освојено место
 1. Маринела Исмаили  5-3  Прво место
 2. Јана Николић  8-1  Прво место
 3. Ања Вучковић  7-1  Друго место
4. Ања Вучковић и Миона Арсенијевић 7-1  Прво место

преузмите документ

02.03.2017.

Физика, општинско такмичење 2016-17.

  Име и презиме ученика Разред Освојено место
1. Вук Бајрушевић 6-2 Друго место
2. Страхиња Симовски  6 Друго место
3. Никола Гаврић 6-1 Похвала
4. Милица Лазић 6-2 Похвала

преузмите документ

20.03.2017.

Општинско такмичење за најбољу дечју катикатуру "Мали Пјер" 2016,17.

  Име и презиме ученика Разред Освојено место
1. Нина Ракић  4-1 Прво место
2. Коста Вукелић  4-1 Друго место
3. Никола Нејчев  8-1 Треће место

преузмите документ

22.03.2017.

Такмичење рецитатора 2016-17.

  Име и презиме ученика Разред Освојено место
1. Ања Апостоловски  8-2 Прво место

преузмите документ

22.03.2017.

Општинско такмичење из граматике 2016-17.

  Име и презиме ученика Разред Освојена награда
1. Миња Новаковић  8-1 Прво место
2. Нина Бојовић  8-2 Прво место
3. Милица Лазић  6-1 Друго место
4. Исидора Каран  5-2 Треће место

преузмите документ

17.04.2017.

Кратке драмске форме- такмичење млађих разреда 2016,17

  Име и презиме ученика 
Разред
 Освојено место
1.
Драмска секција млађих разреда
 1-4.  Прва награда за представу
2. Душан Исаиловић
 2-4  Прво место за главну мушку улогу
3. Вељко Ратковић 2-2  Прво место за споредну мушку улогу
4. Тамара Чутуковић
2-1  Прво место за главну женску улогу

преузмите документ

19.05.2017.

Атлетика, општинско такмичење 2016,17.

  Име и презиме ученика
Разред
Дисциплина
Освојено место
1.
Шарац Михајло
 6-1 Трка 800м
 Прво место
2.
Милутиновић Александра
 7-1 Скок у даљ
 Друго место
3.
Умиљеновић Алекса
 6-1 Трка 100м
 Треће место
4.
Шарац Михајло
 6-1 Крос 800м
 Друго место

преузмите документ

19.05.2017.

Групна спортска такмичења 2016,17.

  Категорија
Врста спорта
Освојено место
1.
Девојчице 5. и 6. разред
Мали фудбал
Треће место
2.
Девојчице 5. и 6. разред
Рукомет
Треће место

преузмите документ

19.05.2017.

Екипно такмичење Ватрогасног савеза 2016,17.

  Категорија
Освојено мето
1. Екипа ученика млађих разреда  Треће место

преузмите документ