Градско такмичење

15.04.2013.

Биологија, градско такмичење 2014,15.

  Име и презиме ученика
разред
број бодова
освојено место
пласман
предметни наставник
1.
Андреј Шушак
5.
74
3.   Слађана Ракић
2.
Миња Новаковић
6.
79
3.

Слађана Ракић
3.
Милица Пањковић Губеринић
7.
82
2.
 
Слађана Ракић
4.
Теа Даниловић
7.
79
3.

Слађана Ракић
5. Павле Станаревић 8. 84 2. Биљана Урошевић
6. Милош Петровић 8. 91 1. републичко Биљана Урошевић

преузмите документ

26.03.2018.

Немачки језик, градско такмичење 2017,18.

  име и презиме ученика
разред
освојено место
пласман
1.
Мија Портић
 8-2 Друго место
Пласман на републичко тамичење

преузмите документ

02.05.2014.

Математика, градско такмичење 2014,15.

  Име и презиме ученика
разред
број бодова
освојено место
пласман
1.
Вук Бајрушевић 4. 3.  
2.
Иван Јевтић 7. 2.
пласман на републичко такмичење

преузмите документ

10.03.2015.

Физика 2014,15. градско такмичење

  Име и презиме ученика
Разред
Освојено место
1.
Иван Јевтић
 7-2 Треће место
2.
Алекса Гвозденовић
 6. Друго место
3.
Јован Бјеговић
 6. Похвала

преузмите документ

30.04.2018.

Хемија, градско такмичење 2017,18.

  Име и презиме ученика  разред  број бодова  освојено место 
1.  Страхиња Симовски
7-2 85 Друго место
2. Лука Костић 7-2 80 Треће место
3. Милица Бабић 7-2 79 Треће место

преузмите документ

03.06.2015.

30. фестивал позоришних игара деце и младих Београда

  Добитник награде
разред
врста награде
освојено место
1.
Предраг Пијевчевић
 8-2 Награда за драмски текст
прва награда
2.
Драмска група "Аксентијева сцена"
  Награда за извођење
треће место

преузмите документ

21.03.2018.

Златна сирена 2017,18-градско такмичење

  Име и презиме ученика Разред Категорија Освојено место
1. Теодор Секулић
 3-1 Соло Прво место
2. Мина Радосављевић и Милица Лазић 7-2 Дует Прво место

преузмите документ

09.05.2018.

Географија, градско такмичење 2017-18.

  Име и презиме ученика
Разред
Освојена награда
Број бодова
1.
Ана Стевановић
 8-1 Друго место
 82
2.
Милош Ивковић
 8-2 Друго место
 82
3.
Катарина Бековић
 8-1 Треће место
 78

преузмите документ

17.04.2017.

Енглески језик, градско такмичење 2016,17.

  Име и презиме ученика
Разред
Освојено место
Пласман
1.
 Сара Ђокић
 8-2    Пласман на републичко такмичење

преузмите документ

07.05.2018.

Српски језик-граматика, градско такмичење 2016,17

  Име и презиме ученика
Разред
Освојено место
Пласман
2. Ана Стевановић
 8-1  Друго место
 Пласман на републичко такмичење
3.
Милош Ивковић
 8-1  Друго место
 Пласман на репуубличко такмичење

преузмите документ

22.11.2017.

Пливање, градско такмичење 2017

  Име и презиме ученика
Разред
Освојено место
1.
 Ања Гвозденовић
6-3  Прво место
2.
 Мија Николић 6-1
 Друго место

преузмите документ

12.05.2018.

Такмичење у кратким драмским формама 2018

  Представа
Добитник награде
Категорија
Награда
1.
"Од читања се расте"

Драмска група "Зум-Зум"

ОШ "Влада Аксентијевић"

Рад секције
Повеља Драгослав Симић
2.
"Од читања се расте" 

Драмска група "Зум-Зум"

ОШ "Влада Аксентијевић"
Извођење представе Прво место у граду
3.  "Од читања се расте"
Мирјана Мина Ивановић 2-2
Драмско извођење
Најбоља улога
4.
 "Од читања се расте"
Мирјана Мина Ивановић 2-2  Драмско извођење
Награда за сценски говор
5.
"Од читања се расте"
Милена Бјеговић-учитељица
Режија
Награда за режију
6.
"Од читања се расте"
Милена Бјеговић-учитељица
Педагошки рад
Награда за драмско-педагошки рад

преузмите документ