Републичко такмичење

16.06.2011.

15. смотра ученичког ликовног стваралаштва (2011.)

Осмог  јуна 2011, Комисија за награде и признања под покровитељством Министарства просвете и науке, донела је одлуку да 14 школа из Србије добије признање за колекције ликовних радова. ОШ "Влада Аксентијевић" је једина школа из Београда која је добила ово признање.

Прву награду у појединачној конкуренцији, добио је Алекса Стојанов, 6-2.

преузмите документ

04.05.2012.

Републичко такмичење из географије 2012.

име и презиме
разред
бр. бодова
освојено место
Анастасија Прица 7. 86 7.
Марија Стакић 7. 86 7.
Ана Тодоровић 8. 86 9.

преузмите документ

18.05.2012.

Финале Мислише 2012.

У финалном такмичењу Мислише 2012. учествовало је двоје наших ученика који су на Мислиши ове године освојили по 100 бодова. Ево резултата финалног такмичења:

име и презиме
разред
број бодова
освојено место
Теа Даниловић 4. 25 1.
Предраг Пјевчевић 5. 23 2.

преузмите документ

17.05.2013.

Физика, републичко такмичење 2012,13.

 
разред
име и презиме ученика
освојено место
 
 6.
 Предраг Пјевчевић
 друго место у Републици

преузмите документ

21.11.2013.

Финале Дописне математичке олимпијаде 2013,14.

У финалу дописне матматичке олимпијаде учествовала су два ученика:

  разред
име и презиме ученика
освојена награда
1.
6.
Алекса Ђукић
 похвла
2.
6.
Стефан Милошевић
 похвала

преузмите документ

05.06.2014.

Екипни математички турнир 2013,14

На математичком турниру, екипа ОШ "Влада Аксентијевић" освојила је похвалу.
Састав екипе чинили су:

  име и презиме ученика
разред
освојено место
1.
Дојнов Игор
4.
 
2.
Бјеговић Јован
5. појединачна похвала
3.
Пејчић Сања
6.
појединачна похвала
4.
Тица Лука
7.
 
5. Борјан Никола
8.
 

преузмите документ

23.12.2014.

Финале интернет математичке олимпијаде 2014,15

Лаушевић Анђела освојила је трећу награду на финалу Интернет математичке олимпијаде.

преузмите документ

23.12.2014.

Дописна математичка олимпијада 2014,15.

  Име и прзиме ученика
разред
освојена награда
наставник
 1.
Томић Ана
 5-1 друга награда
 Предраг Стељић
 2. Реља Тица
 5-2 похвала
 Предраг Стељић
 3. Шушак Андреј
 5-2 трећа награда
 Предраг Стељић
 4. Гвозденовић Алекса
 6 похвала  Љиљана Мајкић
 5. Пејчић Сања
 7-1 похвала  Љиљана Мајкић
 6. Анђела Лаушевић
 8-2 прва награда
 Љиљана Мајкић
 7. Пјевчевић Предраг  8-2 прва награда
 Љиљана Мајкић
 8. Кљајић Милица  8-1 похвала  Љиљана Мајкић
 9.
Тица Лука
 8-1 трећа награда  Љиљана Мајкић

преузмите документ

06.04.2015.

Мислиша 2014,15.

  Име и презиме ученика
Разред
 Награда
1.
Ракић Нина
 2.  Похвала
2.
Лазић Алек
 2.
 Похвала
3.
Маринковић Никола
 2.  Похвала
4. Миленовић Константин
 2.
 Похвала
5.
Радуловић Андрија
 2.
 Похвала
6.
Каран Исидора
3.
 Похвала
7.
Максимовић Маша 3.
 Похвала
8.
Новаковић Јелица 3.
 Похвала
9.
Шпадијер Реља
3.
 Похвала
10.
Гвозденовић Тина 3.
 Похвала
11.
Радоњић Лариса 3.
 Похвала
12.
Лончар Невена
3.
 Похвала
13.
Гаврић Никола
4.
 Трећа награда
14. Симовски Страхиња 4.  Трећа награда
15. Костић Лука 4.  Похвала
16. Сужњев Марија 4.  Похвала
17. Антић Андреј 5.  Похвала
18. Тица Реља 5.  Похвала
19. Бјеговић Јован 6.  Друга награда
20. Гвозденовић Алекса 6.  Похвала
21. Гојаковић Александра 6.  Похвала
22. Глигоријевић Тодор 6.  Похвала
23. Лончар Јована 6.  Похвала
24. Трајковић Димитрије 6.  Похвала
25. Јевтић Иван 7.  Друга награда
26. Даниловић Теа 7.  Похвала
27. Пијевчевић Предраг 8.  Похвала
28. Слијепчевић Марија 8.  Похвала
29. Тица Лука 8.  Похвала

преузмите документ

03.06.2015.

Физика, републичко такмичење 2014,15.

  Име и презиме
разред
освојено место
1.
Алекса Гвозденовић
 6. трећа награда

преузмите документ

03.06.2015.

Математика, републичко такмичење 2014,15.

  име и презиме ученика
разред
освојено место
1.
Иван Јевтић
 7. Трећа награда

преузмите документ

12.05.2016.

Физика, републичко такмичење 2015,16

  Име и презиме ученика разред освојена награда
1. Иван Јевтић  8-2  треће место

преузмите документ