Конкурси

23.11.2012.

Конкурс "Ватрогасац-мој спасилац"

Ватрогасни савез организовао је конкурс ликовних радова за ученике основних пкола, на тему "Ватрогасац-мој спасилац".
Награђени ученици примили су награде у Скупштини града 7. новембра. Наши ученици који су имали награђене радове су:
Маша Мастиловић 1-1
Лазар Вељовић 2-2
Јована Ристић 3-1.

преузмите документ

10.10.2013.

Литерарни конкурс поводом Дечије недеље 2013.

У нашој школи, овим поводом, ученици са целе општине Палилула су учествовали у литерарној радионици такмичарског карактера- "Од слике до речи-Моја породица".
Маша Миловић, ученица 4-2, освојила је друго место.

преузмите документ

10.10.2013.

Ликовни конкурс "Мој град без аутомобила"

На ликовном конкурсу "Мој град без аутомобила", за ученике из Београда четири ученика узраста од другог до четвртог разреда из ОШ "Влада Аксентијевић" освојила су награде:
Катарина Миловић 2-3
Теодора Црвендакић 3-2
Јована Ристић, 4-1
Дејан Петковић 4-2

преузмите документ

17.12.2014.

Литерарни конкурс "Београд Спава" 2014,15.

Организација Пријатељи деце београдске општине Палилула расписала је литерарни конкурс "Београд спава". У конкуренцији палилулских основних школа, награђене су две наше ученице:
1. Јелица Новаковић 3. разред, освојила је другу награду у категорији млађих ученика;
2.  Анђела Лаушевић 8. разред, освојила је другу награду у категорији старијих основаца.

преузмите документ

17.12.2014.

Ликовни конкурс "Београд ноћу" 2014.

На ликовном конкурсу "Београд ноћу", који је реализовало удружење Пријатељи деце београдске општине Палилула" у конкуренцији млађег узраста,
прво место
освојила је ученица трћег разреда ОШ "Влада Аксентијевић" Јелица Новаковић.

преузмите документ

06.04.2015.

Васкршње ликовне чаролије 2014,15.

  Име и презиме 
разред
категорија
награда
1.
Хана Ибиши
3-2
Израда васкршњих јаја освојена награда
2.
Василије Милетијев
3-3 Израда васкршњих јаја  освојена награда 
3.
Анђела Станковић  4-2 Израда васкршњих јаја  освојена награда 
4.
Нина Ракић
 2-2 Ликовни рад-ускршња јаја
освојена награда 

преузмите документ

15.05.2015.

Конкурс "Недовршена прича"

Резултати литерарног конкурса "Недовршена прича"

  Име и презиме ученика
разред
освојена награда
1.
Катарина Миковић
3.  Друга награда
2.
Нина Бојовић
6.
 Трећа награда

преузмите документ

05.10.2015.

"Мој свет чаробан и леп" ликовни конкурс 2015

  Име и презиме ученика
разред
освојено место
1.
Димитрије Стојкановић
 2-2 треће место

преузмите документ

07.12.2015.

Ликовни конкурс "Београд ноћу" 2015,16.

  Име и презиме ученика
разред
категорија награде
освојено место
1. Вера Марковић  1-2 графика треће место
2.
 Александар Максовић
 2-1 иновативне технике једина награда у категорији
3.
 Ксенија Филиповски
 2-2
илустрација
друга награда
4.
 Михаило Павловић
 4-2 графика-цртеж прва награда
5.
 Андријана Чимбуровић
 4-1 илустрација
треће место

преузмите документ

19.01.2016.

Литерарни конкурс "Прича о изокренутој Новој години"

  Разред и одељење Врста рада Освојена награда
1. Прво четири Групни литерарни рад, драмски текст  Прва награда

преузмите документ

30.09.2016.

Награђени ликовни радови на конкурсу "Нећу да бригам, хоћу да се играм 2016.

  име и презиме ученика разред освојена награда
1. Ирина Дојнов 3-1 прва награда
2. Стела Татарин 3-2 трећа награда

преузмите документ

30.09.2016.

Награђени ликовни радови на конкурсу "Мој свет, чаробан и леп"

  име и презиме ученика
разред
освојена награда
1.
Ленка Миновић
3-1
прва награда
2.
Емилија Перовић
2-4
друга награда
3. Ања Мавровић
3-2
специјална

преузмите документ

28.11.2016.

Општински литерарни конкурс "Понисим се својим прецима" 2016-17.

  Име и презиме ученика Разред освојена награда
1. Сава Станисављевић  3-2 Треће место

преузмите документ

21.12.2016.

Резултати литерарног конкурса "Мој Београд" 2016-17.


  Име и презиме ученика разред освојено место
1. Лука Дебеља 2-1 друго место

преузмите документ

19.12.2016.

Резултати ликовног конкурса "Мој Београд" 2016-17.

  Име и презиме ученика
Разред Освојено место
1. Маша Јеленковић 2-3 Специјална награда
2. Мина Бранковић 2-1 Специјална награда
3. Борис Глигоријевић 1-2 Прво место
4. Јована Петровић 2-2 Друго место
5. Софија Ђорђевић 3-1 Специјална награда

преузмите документ

11.01.2017.

Међународни литерарни конкурс "Тесла у светлости песме"

  Име и презиме ученика Разред Освојено место
1. Филип Бајрамоски  2-4  Треће место

преузмите документ

12.01.2017.

6. Литерарни конкурс Ватрогасног савеза Београда "Мој пријатељ ватрогасац"

  Име и презиме ученика Разред Освојено место
1.  Нина Пајовић  2-1  Прво место

преузмите документ

22.03.2017.

"Не дам ни за шта на свету"-литерарни конкурс

  Име и презиме ученика Разред Освојена награда
1. Матеја Вукосављевић 2-1 Друга награда
2. Сара Ђокић 8-2 Прва награда
3. Ања Апостоловски 8-2 Друга награда

преузмите документ

22.03.2017.

"Сањао сам"- Општински ликовни конкурс 2016-17.

  Име и презиме ученика Разред Освојена награда
1. Ленка Миновић 3-1 Прво место
2. Нина Ракић 4-1 Специјална награда
3. Мина Бранковић 2-1 Специјална награда

преузмите документ

19.05.2017.

"Крв живот значи"- Литерарни конкурс Црвеног крста Београда

Литерарни конкурс Црвеног крста Београда "Крв живот значи"

  Име и презиме ученика
Разред
Освојена награда
1.
Урош Миладиновић
 2-1 Прво место

преузмите документ