Због околности које су присутне, овогодишњи Дан школе ће бити обележен у виду онлајн изложбе ликовних и мултимедијалних садржаја.

Радове, који су предтсвљени, урадили су наши ученици од првог до осмог разреда.

Теме су подељене по узрастима:

први и други разред су радили ликовне радове на тему "Влада Аксентијевић"

трећи и четврти разред нам представља себе темом "Ово сам Ја"

и старији разреди (пети и шести) су се бавили израдом скулптура.

Наша школа је почела са радом давне 1957. године на данашњи дан. Нешто мало више о Владином животу можемо сазнати из презентације коју је припремила Невена Митровић, ученица 4-3 разреда. Какав је и где је Београд у коме се налази наша школа? Можда одговор добијемо у песми коју је са хором припремала наставница Драгана Вучићевић једном приликом.

А како су наши прваци замислили и осликали народног хероја Владу Аксентијевића, погледајмо овде.

О томе шта о рату мисле пређашњи прваци можемо да погледамо и послушамо.

Другаци су мало на другачији начин презентовали, кроз мултимедијалну презентацију и ликовне радове.
Како себе виде ученици трећег разреда можемо да погледамо по одељењима: 3-1, 3-2 и 3-3

Песмом "Даљине" најављујемо одељење 4-1 које је себе представило у будућности и кроз своје таленте.

Сада следи још једна изложба радова ученика 4-2 и 4-3.

Негде се једна Јана кришом смешка, певушимо заједно песму "Хајде Јано" како бисмо обогатили доживљај.

За крај желимо да вам се захвалимо на стрпљењу и да кажемо да ћемо опет засијати пуним сјајем. Погледајмо за крај радове које су вештим рукама израдили ученици петог и шестог разреда.

Хвала на пажњи.

Велико хвала свим учитељицама и наставницама ликовне и музичке културе.