У уторак, 22. марта, у просторијама школске библиотеке је одржана креативна радионица са ученицима свих одељења другог разреда. Сарадница из издавачке куће ProPolis Books, Тања Лебовић, је на интересантан начин презентовала књигу „Кућа од медењака“ Aјвар Тоур Бенедиктсона. Ово је била интерактивна и стваралачка радионица која је подстакла наше ученике да буду радознали и маштовити. Добили су прилику да буду креатори приче, а не само пуки читаоци. „Кућа од медењака“ је прича о предивној кућици од медењака и слаткиша усред шуме, о веселом, меденом човечуљку, о вештици, о Ивици и Марици и о нашим најмлађим читаоцима. Хвала колегиници Тањи на труду и залагању, као и нашим учитељицама и ђацима на оствареној успешној сарадњи. Радујемо се новим авантурама кроз које ће нас свет књига водити.