У понедељак, 30.9.2024. године, у оквиру професионалне оријентације за ученике oсмог разреда, на часу одељењске заједнице одељења 8.2 остварена је сарадња са родитељем наше ученице.

Антоније  Ковачевић, авиомеханичар по струци, одржао је занимљиву презентацију са којом је представио своје занимање. Уз помоћ прегршт дивних фотографија успео је деци да  објасни изазове са којима се сусреће, затим тежину, одговорност  и пре свега лепоту посла којим се бави. Истовремено је представио и стручну школу коју је завршио (некадашњу Петар Драпшин, данас познату као Ваздухопловна академија) као и смерове које та школа нуди. Деца су постављала додатна питања и са часа су отишли са  пуно утисака. Захваљујем се господину Антонију на овој дивној сарадњи.